Nerezová domovní čísla

Domovní čísla nerezová

Nemůžete si vybrat číslo domu, ale můžete si vybrat jak ho světu ukážete.

Víte, že dům je jeden z mála lidských výtvorů, na který je nutno pověsit pomyslnou "třešničku na dortu" ještě dříve než je dokončen? Onou ozdobou je domovní číslo, viditelný detail, podle kterého Vás najde každá návštěva. Detail, ke kterému není nutné se vracet, pokud má všechny vlastnosti, které od něho čekáte. Vyberte si trvalé domovní číslo, které nikdy nezrezaví a doplní Vaši celoživotní lásku o její identitu. Nemůžete si vybrat číslo domu, ale můžete si vybrat jak ho světu ukážete.

Domovní čísla podle fontu

Nabídka nerez čísel je sestavena ze třech tipů číslovek. Klasické znaky jsou zastoupeny fontem Arial Black, oblíbeným je univerzální Magneto a kulatější font Cooper Black je díky své šířce dobře viditelný i na světlé fasádě z větší vzdálenosti.

Domovní čísla podle velikosti

Domovní čísla vyrábíme ve čtyřech rozměrech od 10 do 18 cm. Pro výběr správné velikosti číslovky nejdříve zvažte, z jaké vzdálenosti by mělo být číslo vidět, kolik máte prostoru pro jeho umístění i z kolika číslic je Vaše číslo popisné složeno. Například 18 cm vysoká čísla Cooper jsou určena převážně pro jedno až dvouciferné číslo popisné. Z tolika rozměrů si jistě vyberete!

Dveřní čísla

Čísla na dveře nabízíme ze stejných fontů, jako čísla domovní. Čísla jsou 7,5 cm vysoká, na dveře je nalepíte jednoduše jako samolepku.

Vyberte si způsob upevnění

Domovní čísla dodáváme ve dvou variantách podle způsobu upevnění. Čísla nalepovací jsou určena k lepení na hladké plochy, k tomu jsou opatřena podlepovací páskou. Na hrubší povrchy je možné číslo nalepit vhodným stavebním lepidlem. Upevnění domovního čísla na fasádu nezateplené zdi, nebo zdi s tenkou izolační vrstvou, je řešeno pomocí šroubů se závitem a hmoždinek 6x40 mm, s trnem se závitovou hlavou. Tato čísla lze přišroubovat i na plot nebo vrata, kdy se místo hmoždinky použije metrický šroub. Závit je 9 mm vysoký, proto je číslo odsazené od zdi, a působí tak plasticky.

Technické informace

Kvalitní materiál vydrží. Už nemusíte vidět porezlá čísla na svém domě, ani rezavé fleky na jeho fasádě. Všechna čísla vyrábíme pouze z kvalitní, 2 mm silné nerezové oceli (čísla na dveře 1,5 mm), díky které můžeme poskytnout doživotní záruku na zkorodováníí!

Obsah balení

Součástí každého produktu jsou i veškeré montážní prvky. U čísel se závitem jsou to natloukací hmoždinky se závitovým trnem, nalepovací čísla jsou dodávány s podlepovací páskou.

Domovní písmena

Některé domy mají nejen číslo, ale i písmeno. Potřebujete-li ke svému číslu doplnit i jakékoliv písmeno, neváhejte kontaktovat našeho obchodníka, který s Vámi probere potřebné detaily. Za přípravu písmen pro výrobu neplatíte ani korunu navíc. Cena je vždy stejná jako za jedno číslo ve Vámi vybraném fontu.

Domovní a dveřní čísla můžete objednat v našem e-shopu www.postovni-schranky-promat.cz.

  • Nerezová domovní čísla
  • Nerezová domovní čísla
  • Nerezová domovní čísla
  • Nerezová domovní čísla
  • Nerezová domovní čísla
  • Nerezová domovní čísla
  • Nerezová domovní čísla
  • Nerezová domovní čísla