PROMAT CZ spol. s r.o.

PROMAT CZ spol. s r. o. - sídlo společnosti

Předmětem naší činnosti je zakázková kovovýroba, specializovaná na přesné zpracování výrobků z plechů a profilů z oceli, nerezu a hliníku.

Firma PROMAT CZ spol. s r.o. byla založena jako výrobně obchodní společnost v roce 1996 dvěma společníky panem Alešem Kostkou a panem Ing. Petrem Šťávou. Hlavní tehdejší činností a zaměření firmy byla zakázková kovovýroba s několika málo spolupracovníky pro tuzemské i zahraniční odběratele s orientací především na nerezové výrobky a komponenty. Počáteční výroba probíhala ve skromném zázemí nejprve v soukromých a krátce nato v pronajatých prostorách dopravní firmy ICOM v Pelhřimově. V té době také došlo k navýšení výrobních kapacit a počtu zaměstnanců.

V roce 2002 firma koupila objekt výrobní haly v nedalekém Božejově. Postupně bylo investováno do nových strojů a technologií hlavně v oblasti tváření a svařování určených především ke zpracování plechu, plechových dílů a lehkých konstrukcí z oceli, nerezu a barevných kovů. Objekt byl celý zrekonstruován a rozšířen o další provoz s moderními CNC technologiemi i v oblasti obrábění a patřičným zázemím pro své zaměstnance.

V současné době firma patří mezi renomované tuzemské technologicky dobře vybavené dodavatele výrobků z oceli, nerezových materiálů, hliníkových slitin. Dodáváme do celého spektra průmyslu a hospodářství, v největší míře pro strojírenství, stavebnictví, elektrotechniku, zemědělství, chemický a potravinářský průmysl. Postupem doby dochází k rozšiřování výrobního programu v oblasti výrobků pro domácnosti i veřejnou sféru např. o sériovou výrobu poštovních schránek, zahradního nábytku a jiných doplňků občanské a veřejné vybavenosti.

K dnešnímu dni má společnost s ryze českým kapitálem okolo 40 zaměstnanců, využívá informační systém řízení, je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 a spolupracuje s mnoha předními odběrateli na tuzemském i zahraničním trhu.

Čím se zabýváme

Specializujeme se na přesné zpracování plechů a výrobu lehkých profilových konstrukcí z oceli, nerezu a hliníku. Výroba je realizována pomocí nejmodernějších technologií. Rozsáhlý sortiment našich výrobků může být doplněn o zpracování technické dokumentace, finální povrchovou úpravu práškovým lakováním, galvanickým nebo žárovým zinkováním, či vlastní dopravu.

Naši odběratelé

Kvalitu naší práce ocení zejména dodavatelé pro automobilový průmysl, výrobci elektrotechniky, zařízení pro chemický a potravinářský průmysl, výrobci strojů, lodí, a ve stavebnictví. Díky naší cenové politice a schopnosti flexibilně reagovat na potřeby trhu, se na nás obrací stále více zákazníků a důkazem jejich spokojenosti je, že se k nám vrací.

Naše cíle

Naším cílem je neustále zvyšovat kvalitu a přesnost výrobků, zkracovat dodací termíny a lépe reagovat na požadavky zákazníka. Toho chceme dosáhnout pomocí nejmodernějších technologií, zdokonalováním výrobních postupů a využitím potenciálu kvalitních zaměstnanců, kterým nabízíme řadu školení a vytváříme jim příjemnější pracovní prostředí.

Výhody spolupráce s námi

 • Naleznete v nás zkušeného partnera.
  Pracujeme na tom, abychom patřili k nejlepším. Jako náš klient očekáváte zkušenosti, solidnost a úspěšnou realizaci svých projektů.
 • Disponujeme moderními technologiemi a vyškoleným personálem.
  Vysokou kvalitu provedení zajišťujeme spojením precizní řemeslné práce a moderních technologií. Samozřejmostí je vysoká produktivita práce, která má vliv na výsledné ceně zakázky.
 • Minimalizujeme výrobní náklady při dodržení požadované kvality.
  Díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli, vyšším objemům nákupů a monitoringu trhu Vám můžeme nabídnout kvalitní materiál za výhodné ceny.
 • Našimi partnery jsou osvědčení a solidní dodavatelé.
  Na základě Vámi zadaných technologických specifikací vybíráme individuálně ty nejlepší partnery pro kooperaci k zajištění např. povrchových úprav. Chceme, aby každý zákazník získal ze vzájemné spolupráce výhody, které mu pomohou k úspěšné realizaci obchodů v konkurenčním prostředí trhu.
 • Bezchybný servis a osobní přístup u nás obdrží každý zákazník.
  Spokojený zákazník je nejlepší odměnou našeho vynaloženého úsilí, které nekončí předáním produktu. Zajišťujeme veškeré související služby, jako jsou montáže do sestav s nakupovanými komponenty, speciální balení, nebo doprava výrobků na místo určení.
 • Zodpovědným přístupem mírníme dopad naší činnosti na životní prostředí.
  Máme na zřeteli případný dopad naší činnosti na životní prostředí. Dodržujeme právní i etické požadavky v oblasti ochrany životního prostředí a naší prioritou je se v tomto přístupu zlepšovat.
 • PROMAT CZ spol. s r. o. - výrobní prostory
 • PROMAT CZ spol. s r. o. - výrobní prostory
 • PROMAT CZ spol. s r. o. - výrobní prostory
 • PROMAT CZ spol. s r. o. - výrobní prostory
 • PROMAT CZ spol. s r. o. - výrobní prostory
 • PROMAT CZ spol. s r. o. - výrobní prostory
 • PROMAT CZ spol. s r. o. - výrobní prostory
 • PROMAT CZ spol. s r. o. - výrobní prostory